تماس با ما | پيشنهادات و انتقادات و شکایات

امروز : پنج شنبه 14 مرداد 1400

خبر :

فهرست

 
 

عناوین مهم خبری

 
   

آمار بازديد از سايت

بازديد امروز 3
بازديد ديروز 2
هفته گذشته 853
كاربران آنلاين 5
كل بازديد 12136
 
 

11:12:36 AM - چهار شنبه 30 مرداد 1398

 
 اطلاعيه در خصوص مراكز درماني طرف قرارداد با كانون مازندران

 

 .

همكاران گرامي براي بستن قرارداد با هريك از مراكز درماني تلاش هاي زيادي صورت گرفته و  گاهی آشنايان همكاران واسطه اين قراردادها شده اند تا هر يك از اين مراكز  كه از مراكز خوب موجود استان مي باشند حاضر به انعقاد قرارداد با مرجع خصوصي ( كانون سردفتران و دفترياران ) گردند اين مراكز هزينه ها رو با فاصله زماني حداقل شش ماهه و حتي بعضي مواقع يكسال بعد از پذيرش همكاران از كانون سردفتران و دفترياران دريافت مي دارند .

 

متاسفانه برخورد نامناسب عده اي در اين مراكز ، موجب گرديده تعدادي از اين مراكز يكجانبه قرارداد را فسخ نمايند و از پذيرش همكاران با بيمه كانون خودداري نمايند .

 

همكاران گرامي اين مراكز براي استفاده همه همكاران و خانواده هاي محترمشان مي باشد ، برخورد نامناسب و غير محترمانه با مسئولين  و پرسنل مراكز درماني و مطرح نمودن مشكلات صنفي نظير عدم رضايت از پوشش بيمه و كم بودن سقف قراداد يا  عدم افزايش تحرير و يا عدم تناسب پرداخت هاي ده درصد  با بيمه و يا تالمات شما از بيماري خود يا عزيزانتان و ساير موارد ، فقط موجب فسخ قرارداد مي شود و جمع كثيري از همكاران براي برخورد نامناسب معدودي از داشتن مراكز خوب درماني محروم مي گردند .

 

اميدواريم همكاران مارا در ايجاد امكانات درماني بيشتر ياري نمايند و در صورت تكرار يا اطلاع از فسخ يكجانبه مراكز بواسطه برخورد همكاران ناچاراً علت فسخ قرارداد مراكز و اسم همكاران و شماره دفتر به اطلاع همه همكاران مي رسد .

 

در صورت مشاهده  برخوردنامناسب از طرف افراد و مسئول پذيرش در مراكز درماني به بالاترين مسئول مركز اطلاع و در اسرع وقت به مسئول كميته درمان اطلاع تا با مراكز برخورد گردد و با مراكز ديگري قرارداد منعقد گردد.

 

 

كميته  بیمه درمان

 

روابط عمومي كانون سردفتران و دفترياران استان مازندران

 

برگشت به بالای صفحه
 

نظرات ارسال شده توسط كاربران

 

هیچ نظري برای مشاهده موجود نمی باشد!

 

برگشت به بالای صفحه
 

امروز : پنج شنبه 14 مرداد 1400

تغییر زبان
نام و نام خانوادگي:*
تاریخ ارسال نظر :*

استان :
شهر :
ايميل :
نظر :*

 

جهش تولید

 
 

کانال اطلاع کانون سردفتران و دفتریاران استان مازندران

 
 

تبليغات

 
 

یبمه و درمان

 
 

پیوند ها

 
 

Design by SouResHjaN

 

© Copyright 2015-1394 mazandnotary.Com. All Rights Reserved.